Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra dzisiaj robimy ich, ja wypiłem kawę im też to samo radzę po kawie szybciej się chodzi i myśli!
2
I co myślicie Laporta przebuduję tą drużynę ? Ja tam wierzę, że coś się zmieni jestem optymistą!
0
@DejMian111 Ja mam tylko na kilku płytach DVD-RW.
0
@Mixtape Czyli dlatego Benzema jest uznawany za takiego dobrego napastnika :)
0
@LionelM95 mój dobry znajomy rzygał powietrzem od 6 do 10:30 więc no dobrze, że nie wiem co to prawdziwy kac xd
0
@VenoM Nie no, wczoraj była "degustacja"
0
Jakieś sposoby na kaca? Piłem to whisky co tu kiedyś pisałem ile na głowe i wyszło ostatecznie jak zwykle o wiele więcej czyli 0,7 i dzisiaj się żyć nie da a jestem po kawie herbacie jajecznicy i obiedzie.
0
Jak tam przygotowywania ? U mnie pogoda to taka trochę nie świąteczna, było 11 stopni na plusie :D
0
@VenoM 350 ml w zupełności wystarczy, też trzeba wziąć pod uwagę że to napoje i to wszystko to cukrzycy idzie dostać przy większych ilościach xd
0
Poleca ktoś słuchawki z mikrofonem dobry bass do 250 zł ? Aktualnie mam krakeny razery USB które są na ostatnim tchu, bo membrana w nich wysiadła.
0
@Anto89 to nie w sylwester, to zwykłe kulturalne posiedzenie po świąteczne, dla mnie sylwester to impreza jak każda inna.
1
@bixmix decyzja zapadła że 2 x 0,7 to jest dobra rozsądna ilość, żeby posmakować whisky i nie nawalić się przesadnie.
1
@Bykunn Ta, ja też będę przekonywał towarzystwo że starczy bo oni sie uparli że koniecznie chcą tyle tej łychy a wg mnie to samobójstowo szczególnie rano jak się wypije te 0,5
0
@Bykunn A zapomniałem dodać że to na 4 osoby xd
0
Panowie pytanie imprezowe, 0,5 litra whisky na głowę to dużo na cały wieczór czy za dużo ?
4
@Goruul może pieniek nam wysra puchar Ligi Mistrzów
0
@Kondziubarca Mam taką nadzieję, bo puste trybuny to ja widziałem jak Legia tylko grała a nie każdy.
0
Tak dzisiaj sobie przez przypadek obejrzałem ceremonie zamknięcia Euro 2016, Jezu smutek mnie ogarnia normalnie, że to wszystko się tak nagle zmieniło.
0
@Kusco15 Ahh gladiator i ta scena w trawie na koniec, nawet ostatnio po kilkunastu latach znowu nie mogłem się powstrzymać od łez, to co zrobił Hans Zimmer to jest mistrzostwo świata.
1
@increase Wszystkiego po trochu, ja dopiero zaczynam więc muszę znać podstawy PHP, Ajaxa, Jquery itd a potem brać się za React
1
Robię sobie projekt i tak patrzę na naszą piękną La Ramble i jak się zachowuje i jakie tutaj są skrypty, jest tu jakiś ekspert od ajaxa, który mógłbym wytłumaczyć jak ogarnąć np. dynamiczne dodawanie komentarzy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślę, że ta cała dymisja dobrze się odbije na całej drużynie już w tym meczu było widać, że powoli śmieci są wynoszone. Jak to śpiewali bracia Golec tu narazie jest ściernisko ale będzie San Francisco.
3
Dzisiaj sobie kupiłem klawiature z internetów, problem jest taki, że jest ona po hiszpańsku niby ja układ klawiatury znam na pamięć i to dobrze bo pisze w javach, c++ ale niektóre nazwy mnie przerażają takie jak "blog mayus", "Impr Pant", "Blog Despl". Dlaczego większość klawiatur ma normalnie caps lock itd, a Hiszpania musi mieć swoje odpowiedniki ?
0
@sebqPL Tam tylko był stream przy okazji tego meczu, czy zawsze tam jest ? Bo jakość SD jest zawsze dla mnie wybawieniem.
0
Ma ktoś link do streama w jakości SD, wszystkie na footybite są niestety w HD a mój internet z kartofla tego nie uciąga.
0
@13th jak w drugim obleje to będzie musiał składać podanie o warunek krótkoterminowy.
1
@kamilos1214 Ile dałbym by zapomnieć Cię ...
1
Tak sobie dzisiaj odpaliłem okres 30 dniowy youtube premium, kurczę wiecie co ? To jest naprawdę dobre bo mam jednocześnie spotify i filmy w jednym miejscu, dla porównania spotify premium kosztuje 20 zł a mamy tam samą muzykę, a tak czy siak a nawet obstawiam, że więcej muzyki znajdziemy na YouTube, chyba zostawię tą kartę podpiętą cały czas.
0
@Mns21 wszystkie telefony pod szydlem myphone, ile ja sie nak**** przy tych telefonach, ten telefon nic nie potrafił zrobić bo się zacinał tak mocno i ten aparat jak w starych nokiach z klapką.