1

Dobra dzisiaj robimy ich, ja wypiłem kawę im też to samo radzę po kawie szybciej się chodzi i myśli!

2

I co myślicie Laporta przebuduję tą drużynę ? Ja tam wierzę, że coś się zmieni jestem optymistą!

0

@DejMian111 Ja mam tylko na kilku płytach DVD-RW.

0

@Mixtape Czyli dlatego Benzema jest uznawany za takiego dobrego napastnika :)

0

@LionelM95 mój dobry znajomy rzygał powietrzem od 6 do 10:30 więc no dobrze, że nie wiem co to prawdziwy kac xd

0

@VenoM Nie no, wczoraj była "degustacja"

0

Jakieś sposoby na kaca? Piłem to whisky co tu kiedyś pisałem ile na głowe i wyszło ostatecznie jak zwykle o wiele więcej czyli 0,7 i dzisiaj się żyć nie da a jestem po kawie herbacie jajecznicy i obiedzie.

0

Jak tam przygotowywania ? U mnie pogoda to taka trochę nie świąteczna, było 11 stopni na plusie :D

0

@VenoM 350 ml w zupełności wystarczy, też trzeba wziąć pod uwagę że to napoje i to wszystko to cukrzycy idzie dostać przy większych ilościach xd

0

Poleca ktoś słuchawki z mikrofonem dobry bass do 250 zł ? Aktualnie mam krakeny razery USB które są na ostatnim tchu, bo membrana w nich wysiadła.

0

@Anto89 to nie w sylwester, to zwykłe kulturalne posiedzenie po świąteczne, dla mnie sylwester to impreza jak każda inna.

1

@bixmix decyzja zapadła że 2 x 0,7 to jest dobra rozsądna ilość, żeby posmakować whisky i nie nawalić się przesadnie.

1

@Bykunn Ta, ja też będę przekonywał towarzystwo że starczy bo oni sie uparli że koniecznie chcą tyle tej łychy a wg mnie to samobójstowo szczególnie rano jak się wypije te 0,5

0

@Bykunn A zapomniałem dodać że to na 4 osoby xd

0

Panowie pytanie imprezowe, 0,5 litra whisky na głowę to dużo na cały wieczór czy za dużo ?

4

@Goruul może pieniek nam wysra puchar Ligi Mistrzów

0

@Kondziubarca Mam taką nadzieję, bo puste trybuny to ja widziałem jak Legia tylko grała a nie każdy.

0

Tak dzisiaj sobie przez przypadek obejrzałem ceremonie zamknięcia Euro 2016, Jezu smutek mnie ogarnia normalnie, że to wszystko się tak nagle zmieniło.

0

@Kusco15 Ahh gladiator i ta scena w trawie na koniec, nawet ostatnio po kilkunastu latach znowu nie mogłem się powstrzymać od łez, to co zrobił Hans Zimmer to jest mistrzostwo świata.

1

@increase Wszystkiego po trochu, ja dopiero zaczynam więc muszę znać podstawy PHP, Ajaxa, Jquery itd a potem brać się za React

1

Robię sobie projekt i tak patrzę na naszą piękną La Ramble i jak się zachowuje i jakie tutaj są skrypty, jest tu jakiś ekspert od ajaxa, który mógłbym wytłumaczyć jak ogarnąć np. dynamiczne dodawanie komentarzy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę, że ta cała dymisja dobrze się odbije na całej drużynie już w tym meczu było widać, że powoli śmieci są wynoszone. Jak to śpiewali bracia Golec tu narazie jest ściernisko ale będzie San Francisco.

3

Dzisiaj sobie kupiłem klawiature z internetów, problem jest taki, że jest ona po hiszpańsku niby ja układ klawiatury znam na pamięć i to dobrze bo pisze w javach, c++ ale niektóre nazwy mnie przerażają takie jak "blog mayus", "Impr Pant", "Blog Despl". Dlaczego większość klawiatur ma normalnie caps lock itd, a Hiszpania musi mieć swoje odpowiedniki ?

0

@sebqPL Tam tylko był stream przy okazji tego meczu, czy zawsze tam jest ? Bo jakość SD jest zawsze dla mnie wybawieniem.

0

Ma ktoś link do streama w jakości SD, wszystkie na footybite są niestety w HD a mój internet z kartofla tego nie uciąga.

0

@13th jak w drugim obleje to będzie musiał składać podanie o warunek krótkoterminowy.

1

@kamilos1214 Ile dałbym by zapomnieć Cię ...

1

Tak sobie dzisiaj odpaliłem okres 30 dniowy youtube premium, kurczę wiecie co ? To jest naprawdę dobre bo mam jednocześnie spotify i filmy w jednym miejscu, dla porównania spotify premium kosztuje 20 zł a mamy tam samą muzykę, a tak czy siak a nawet obstawiam, że więcej muzyki znajdziemy na YouTube, chyba zostawię tą kartę podpiętą cały czas.

0

@Mns21 wszystkie telefony pod szydlem myphone, ile ja sie nak**** przy tych telefonach, ten telefon nic nie potrafił zrobić bo się zacinał tak mocno i ten aparat jak w starych nokiach z klapką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?